„Žvaigždžių duetų“ laidoje žiūrovai netrukus išgirs nuostabų jaunojo talento Iljos Aksionovo ir jo mokytojos Vitos Pimpienės duetą.
LNK televizijos žiūrovai ne kartą galėjo pasigėrėti LNK laidos „2 minutės šlovės“ nugalėtojo balsu, o štai dailiojo čiuožimo žvaigždė Povilas Vanagas, „Žvaigždžių duetų“ komisijos narys, jį išgirdo pirmąsyk ir neteko amo.
„Esu sužavėtas Ilja ir kviečiu jį su savo mokytoja prisijungti prie mūsų projekto „Liepsnojantis ledas“ jubiliejinio turo“, – griaudžiant aplodismentams, į Ilją su mokytoja kreipėsi P. Vanagas. Jiedu kartu su žmona Margarita Drobiazko organizuoja milžiniško populiarumo sulaukiantį dailiojo čiuožimo šou.
„Smagu, kad mane pakvietėt, bet galiu pasakyti, kad aš labai greitai nugriūsiu“, – nedrąsiai tarė Ilja, ir „Žvaigdžių duetų“ salėje nuvilnijo garsus juokas.
Tačiau Vanagas užtikrino, kad Iljai čiuožti nereikės, užteks jo nuostabaus dainavimo.
„Žvaigždžių duetų“ rengėjai neatmeta galimybės, kad Ilja su mokytoja dalyvaus konkursinėje projekto programoje. Tačiau, rodos, tada kiti dalyviai neturės šansų.
„Argi galima komentuoti angelų dainavimą“, – po Iljos pasirodymo retoriškai klausė „Žvaigždžių duetų“ komisijos narys Vytautas Juozapaitis.

Šaltinis: http://lnk.lt/index;news;show,id.3,item.3136