alfa.lt
Talentų šou „2 minutės šlovės“ superfinalas daugelio žiūrovų labai nenustebino – jo nugalėtojas keturiolikmetis dainininkas Ilja Aksionovas dar nuo rudens pradžios buvo laikomas projekto favoritu. Tačiau pats berniukas pergalės nesitikėjo ir net nespėjo pasvajoti, ką norėtų daryti su laimėtais 40 tūkst. litų.

„Neturiu svajonės, kurią galima įsigyti už pinigus. Tiesiog norėčiau, kad vėl visi gyventume Visagine. Dabar mama, aš ir sesuo gyvename Vilniuje, o tėtis – Visagine“, – gavęs simbolinę 40 tūkst. litų pergalę žyminčią skrynelę kalbėjo I. Aksionovas.

Kiek vėliau jis pagalvojo, kad norėtų naujo kompiuterio.

Tačiau vargu, ar berniukas galės skirti jam daug laiko, nes Iljos gyvenimas po „2 minučių šlovės“ pasikeitė iš esmės.

„Neigiamas dalykas yra tas, kad dabar turiu labai mažai laiko. Dabar turiu daug veiklos, trūksta miego ir laisvalaikio su draugais“, – kalbėjo Ilja.

Kaip didžiausią šou privalumą berniukas įvardijo laimėtus pinigus, tačiau apie pelnytą šlovę nutylėjo.

„Šlovė man yra niekas. Tai malonu, bet šlovės negalima vertinti, kaip teigiamo ar neigiamo dalyko. Tiesiog dalyvavimas šiame šou man sukėlė gerų emocijų, padėjo tobulinti save. Dėl dainavimo iš Visagino persikėliau gyventi į Vilnių. Pamažu pradedu pažinti šį gražų, didelį miestą. Nors mano širdis visada liks Visagine – ten aš gimiau, užaugau, ten visi mano tikrieji draugai. Ten gyvena ir mano močiutė, kurios aš labai pasiilgstu“, – sakė Ilja.

Už dabar jau visoje Lietuvoje laukiamą berniuką telefonu atiduoti 27 tūkst. balsų. Jis pelnė beveik dvigubai daugiau balsų už pagal žiūrovų balsavimus antroje vietoje likusią Lidiją Gurovą.

Tačiau pats I. Aksionovas kartojo, kad laimėti nesitikėjo ir iki paskutinės minutės daug kam gyrė akrobatus Aną ir Dmitrijų, kurie į šou atvyko taip pat iš Visagino.

„Jie tikrai įspūdingai viską daro. Pamatysite“, – užkulisiuose kitiems superfinalo dalyviams savo apie žemiečius kalbėjo Ilja. Vis dėlto jo favoritai liko ketvirtoje vietoje.

Paskelbus I. Aksionovo pergalę jo į projekto pasveikinti subėgo gerbėjos, kurios prašė su jomis nusifotografuoti. Susijaudinimo neslėpė ir Ilja mama Natalija Aksionova bei mokytoja Vita Pimpienė. Savo pergalės jis iki šiol nešventė: sekmadienį grįžęs namo berniukas ėjo miegoti, o kitą dieną – į mokyklą.

Šaltinis: http://www.alfa.lt/straipsnis/10435928/?Ilja..slove.man.yra.niekas=2011-01-10_18-51

Ilja Aksionov SUPERFINALO pasirodymą žiūrėkite ČIA.