Ilia Kramarik – devynerių metų berniukas, gimęs lietuvės ir amerikiečio šeimoje. Jis yra Akiane Kramarik brolis. Šis indigo vaikas yra konceptualus menininkas, humanistas ir filantropas, sukūręs beveik 3000 filosofinių poemų, aforizmų, kvantinių idėjų apie neribotas galimybes ir mūsų ateitį. Tai sudėta į 30 knygų, o pirmoji iš jų buvo išleista, kuomet šiam berniukui buvo šešeri metai. Jis taipogi yra nutapęs virš 50 abstrakčių paveikslų. Didžiąją dalį pelno iš knygų ir paveikslų pardavimų Ilia paaukoja labdaros fondui, kuris gydo vaikus.

Ilia Kramarik

Ilia tiki, jog daugelį pasaulio problemų gali išspręsti savo kvantine filosofija – poetiniu mokslu apie nepaaiškinamus visatos reiškinius. Šis nepaprastas vaikas kartais vadinamas berniuku, kuris girdi ateities žingsnių atogarsius ir deklamuoja sudėtingiausias literatūros teoremas.

Ilia nemoka skaityti ir rašyti. Jis nelanko mokyklos. Jo nedomina pasakos ir pasakojimai iš knygų. Jis nežaidžia nei žaidimų aikštelėse, nei kompiuterinių žaidimų. Jis nežiūri televizijos. Jis draugiškas, energingas ir itin jautrus. Jis lengvai bendrauja su suaugusiais, tuo tarpu su bendraamžiais – ne visada. Jauniausias pasaulio filosofas kalba dvejomis kalbomis – lietuvių ir anglų. Dažnai jis nelabai aiškiai reiškia savo mintis, tačiau kartais pademonstruoja nuostabius oratorinius gebėjimus. Dažnai šio nepaprasto berniuko samprotavimai būna įprasti jo amžiui, tačiau tam tikrais įkvėpimo laikotarpiais jo kūrybinio intelekto koeficientas gerokai pakyla ir tuomet jis gali spontaniškai kūrti bei samprotauti bet kokia tema.

Jo mama Foreli Kramarik yra kartą pasakiusi: “Ilia yra pilnas netikėtumų ir negali likti nepastebėtas: vieną dieną jis vos neužsimuša lipdamas į medžio viršūnę, kitą dieną atsisako bendradarbiauti esant kritinei sveikatos situacijai, dar kitą – nusprendžia paaukoti abu savo inkstus visiškai nepažįstamam, nepagydomai sergančiam žmogui. Ilia asmenybė ir genialumas yra neišaiškinta mįslė”

Jo sesuo Akiane teigia, kad, pasaulyje plintant tuštybei ir abejingumui, Ilia – tikras tyros ir nesavanaudiškos žmogaus prigimties pavyzdys.

LTV laidą apie Kramarik šeimą žiūrėkite ČIA.

Paskaityti Ilia poemas, pasižiūrėti paveikslus bei daugiau sužinoti galite apsilankę jo tinklalapyje: www.iliapoetry.com