Lietuvos atstovo „Vaikų Eurovizijos“ dainų konkurse Nojaus Bartaškos-Barto pirmosios dienos rengiantis „Eurovizijai“ Minske prabėgo sklandžiai ir be didesnės įtampos. Jis stebisi Minsko dydžiu ir mėgaujasi vieno iš didžiausio Baltarusijos laikraščio žurnalistų dėmesiu. Vaikinas savo internetiniame dienoraštyje rašo, kad iš tėvų buvo girdėjęs, jog Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje visko pasitaiko, tad dar keliaudamas į Baltarusiją baiminosi, kad šįkart nekiltų nesklandumų.

„Ir, kai pamatėme sunkvežimių eilę, pradžioje sunerimome – jei teks tokioje stovėti, tai nuvyksim jau konkursui pasibaigus“, – rašo vaikinas.

Bet pasirodė, kad Lietuvos delegacijos jau laukė konkurso atstovai ir Bartas sieną kirto labai sklandžiai.

„Įvažiavus į Baltarusiją mus iškart pasitiko palyda ir su švyturėliais atlydėjo iki pat viešbučio. Pakeliui prie mūsų prisijungė Baltarusijos televizijos žurnalistai ir filmavo mūsų atvykimą. Viešbutyje susitikome su kitomis delegacijomis. Pradėjome pažindintis, dainuoti ir kilo toks triukšmas, kad suaugusieji susiėmė už galvų. Sakė, jei mes taip triukšmausime visą savaitę, tai jie išeis iš proto“, – šmaikštavo jaunasis atlikėjas.

Pirmąjį savaitgalį Bartas Baltarusijoje ilsėjosi, vaikštinėjo po miestą.

„Minskas gražus, vakare visas švyti. Nors mums gal kiek neįprastas savo dydžiu“, – pastebėjo jis.
Taip pat vaikinas pranešė, kad jau davė keletą interviu spaudai ir radijui. O kai kartą išėjo pietauti, laikraščio „Komsomolskaja pravda“ žurnalistai pasiprašė lydėti Lietuvių delegaciją. „Fotkino visą pusdienį“, – šypsojosi šių metų Lietuvos „eurovizinė“ viltis.Pirmadienį Bartas filmavosi „Eurovizijos“ pasveikinimus ir netrukus kartu su kitais konkurso dalyviais įrašinėsime bendrą dainą. Taip pat Lietuvių delegacijos vakare laukia „Vaikų Eurovizijos“ atidarymo šventė.

Šaltinis: http://www.alfa.lt/straipsnis/10423531/?Bartas.jau.isisuko.i.Eurovizijos.surmuli=2010-11-15_11-33